Fotbalový Dres

Fotbalový Dres

8 milionů evropských vyprodaných! 9 zápasů 7 gólu ultra-Nemal Real Madrid rychlé odkupování

Real Madrid v minulé sezóně, třetí útočník Mariano nyní v Lyonu Dětské Fotbalové Dresy, v prvních devíti kolech proti Monaku ve hře, Mariano provedl statečně vstřelil 1 gól a volný kop hit sloupec, a nyní v střelcem na skus kartě Wani, Nei Maer a Falcao a další bohové, kteří se dívají zpět do Realu Madrid 8 milionů eur, aby se prodali.

Hra šla do prvních 11 minut, Mariano obdržel kopii prvního čtvrtletí záznamu, prvních 72 minut, Mariano volný kop přímo zasáhl dveře hit sloupec pop-up, a Lyon v prvních 95 minut 3-2 Zabij Monako, vyhrál vítězství tohoto slovesa, vynikající výkon Mariana získává pozornost západních médií.

Od svého nástupu do Lyonu, Mariano vstřelil sedm gólů v devíti ligových zápasech v Paříži, Paříž, Saint-Germain proti týmu Dijon před hra začala, byl v bojovníky zakódování více než vstřelených 6 gólů Marr jen zaznamenal 8 branek v Cavani a dosáhl 10 gólů v Falcao, je v současné době třetím útočníkem ligy.

Mariano poslední sezóna v Realu Madrid je teprve třetí útočník, Zinedine Zidane považován prodat Dominikánská útočníka, ale Mariano rétorika získám Zlatý glóbus, toto sebevědomí nakonec dobyl Zizu a minulou sezónu nahromaděné vyhrál 302 minut hrací doby , ale Mariano skóroval 5 gólů 2 krát, cíl je opravdu působivý.

Real Madrid v létě na 8 milionů eur v cenách Mariano prodán do Lyonu, a nyní podívat na devět her do účinnosti sedm míčů, což se téměř rovná Nehemal a hladiny Cavani útočník, Lyon je 8 milionů eur zelí Cena Åmøy poklad Pohled zpátky vidět Real Madrid nyní čelit slabé dilema, Benzema League jen zaznamenal 1 míč, C Lo tak daleko žádné plodiny, Florentino opravdu vyprodáno.

Nicméně, existují opravné prostředky Real Madrid, Mariano vypršel v rozhovoru, ačkoli smlouva s Lyon je 5 let, ale Real Madrid v převodní smlouvě spojené s podmínkami zpětného odkupu. Dominikánský útočník také řekl, že ačkoli pobyt v Realu Madrid neví co se bude dít teď, ale do budoucna stojí těší se Real Madrid fotbalové dresy. A Mariano se nejvíce těší na španělského národního týmu přispět, i když v minulosti pro tým Dominikánské hráli hru, ale ne formální hra, stále má právo hrát na býčí zápasy.

Aguero: Díky Macsey zachránit tým Manchester City, pokud chcete koupit jeho peníze není problém

Argentina po odchodu, Aguero poprvé poslat lásky k Messi a tým k blahopřeji, a on řekl: "Včera jsem dal Messi vydal zprávu, stejně jako ostatní lidé, jako je jeho mám spoustu skvělých hráčů, tam nebyl žádný problém levné fotbalové dresy, a to nebylo na začátku a na prvním místě bylo napjaté napětí, protože soupeř skončil rychle, ale Messi byl trpělivý a vedl nás přes tuto obtížnou dobu.

V poslední době mají britské média zprávy, že Manchester City plánuje připravit 400 milionů eur na nákup Messiho, což, jak řekl Aguero, "peníze nejsou problémem, ale podle mého názoru, jako Messi a C Luo takoví hráči, jsou všichni známky klub, jejich odchod je velmi obtížný. Mám rád Messiho v mém týmu, ale transakce je velmi komplikovaná.

Nedávno se Aguero objevil v Holandsku, aby poslouchal koncert, ale pak z automobilové nehody, který řekl: "V Manchesteru City, pokud máte dovolenou, obvykle do Londýna, daleko od Itálie a Španělska. ten agent ma Ma Ma mě právě poznal, pozval mě do Nizozemska, když jsem se chystal vrátit na letiště, mnozí lidé si budou myslet, "jdete tam dělat?" Ale nikdo o takové věci nepomyslel, řidič neviděl. "

"Když jsem vstoupil do nemocnice Barcelona fotbalové dresy, zeptal jsem se lékaře, zda mohu hrát víkend, doktor řekl, že ne. Ptal jsem se ho, jestli budu moci jít do národního týmu příští týden, řekl, že podle mého názoru, díky bezpečnosti Nebudu tady, abych s tebou mluvil.

Pierre-Emerick Aubameyang dává Liverpoolu a Chelsea v pohotovosti poté, co přiznal, že zvažuje odchod

Borussia Dortmund útočník Pierre-Emerick Aubameyang mohl skončit v létě jako hráč v Premier League poté, co přiznal, že ještě neví, zda by měl opustit Bundesligu nebo ne.

Gabonské mezinárodní spojení bylo spojeno s Chelseou a Liverpoolem - kde se znovu spojilo s bývalým manažerem Jurgenem Kloppem - během léta a často mluvil o touze po jednom dni přejít do Realu Madrid.

Aubameyang vypadal, jako by zůstal v Německu, nicméně poté, co žádný klub nedodržel termín Dortmundu v červenci, aby ho podepsal, aby mu poskytl čas, aby našel náhradníka.