Aguero: Díky Macsey zachránit tým Manchester City, pokud chcete koupit jeho peníze není problém

Argentina po odchodu, Aguero poprvé poslat lásky k Messi a tým k blahopřeji, a on řekl: "Včera jsem dal Messi vydal zprávu, stejně jako ostatní lidé, jako je jeho mám spoustu skvělých hráčů, tam nebyl žádný problém levné fotbalové dresy, a to nebylo na začátku a na prvním místě bylo napjaté napětí, protože soupeř skončil rychle, ale Messi byl trpělivý a vedl nás přes tuto obtížnou dobu.

V poslední době mají britské média zprávy, že Manchester City plánuje připravit 400 milionů eur na nákup Messiho, což, jak řekl Aguero, "peníze nejsou problémem, ale podle mého názoru, jako Messi a C Luo takoví hráči, jsou všichni známky klub, jejich odchod je velmi obtížný. Mám rád Messiho v mém týmu, ale transakce je velmi komplikovaná.

Nedávno se Aguero objevil v Holandsku, aby poslouchal koncert, ale pak z automobilové nehody, který řekl: "V Manchesteru City, pokud máte dovolenou, obvykle do Londýna, daleko od Itálie a Španělska. ten agent ma Ma Ma mě právě poznal, pozval mě do Nizozemska, když jsem se chystal vrátit na letiště, mnozí lidé si budou myslet, "jdete tam dělat?" Ale nikdo o takové věci nepomyslel, řidič neviděl. "

"Když jsem vstoupil do nemocnice Barcelona fotbalové dresy, zeptal jsem se lékaře, zda mohu hrát víkend, doktor řekl, že ne. Ptal jsem se ho, jestli budu moci jít do národního týmu příští týden, řekl, že podle mého názoru, díky bezpečnosti Nebudu tady, abych s tebou mluvil.