8 milionů evropských vyprodaných! 9 zápasů 7 gólu ultra-Nemal Real Madrid rychlé odkupování

Real Madrid v minulé sezóně, třetí útočník Mariano nyní v Lyonu Dětské Fotbalové Dresy, v prvních devíti kolech proti Monaku ve hře, Mariano provedl statečně vstřelil 1 gól a volný kop hit sloupec, a nyní v střelcem na skus kartě Wani, Nei Maer a Falcao a další bohové, kteří se dívají zpět do Realu Madrid 8 milionů eur, aby se prodali.

Hra šla do prvních 11 minut, Mariano obdržel kopii prvního čtvrtletí záznamu, prvních 72 minut, Mariano volný kop přímo zasáhl dveře hit sloupec pop-up, a Lyon v prvních 95 minut 3-2 Zabij Monako, vyhrál vítězství tohoto slovesa, vynikající výkon Mariana získává pozornost západních médií.

Od svého nástupu do Lyonu, Mariano vstřelil sedm gólů v devíti ligových zápasech v Paříži, Paříž, Saint-Germain proti týmu Dijon před hra začala, byl v bojovníky zakódování více než vstřelených 6 gólů Marr jen zaznamenal 8 branek v Cavani a dosáhl 10 gólů v Falcao, je v současné době třetím útočníkem ligy.

Mariano poslední sezóna v Realu Madrid je teprve třetí útočník, Zinedine Zidane považován prodat Dominikánská útočníka, ale Mariano rétorika získám Zlatý glóbus, toto sebevědomí nakonec dobyl Zizu a minulou sezónu nahromaděné vyhrál 302 minut hrací doby , ale Mariano skóroval 5 gólů 2 krát, cíl je opravdu působivý.

Real Madrid v létě na 8 milionů eur v cenách Mariano prodán do Lyonu, a nyní podívat na devět her do účinnosti sedm míčů, což se téměř rovná Nehemal a hladiny Cavani útočník, Lyon je 8 milionů eur zelí Cena Åmøy poklad Pohled zpátky vidět Real Madrid nyní čelit slabé dilema, Benzema League jen zaznamenal 1 míč, C Lo tak daleko žádné plodiny, Florentino opravdu vyprodáno.

Nicméně, existují opravné prostředky Real Madrid, Mariano vypršel v rozhovoru, ačkoli smlouva s Lyon je 5 let, ale Real Madrid v převodní smlouvě spojené s podmínkami zpětného odkupu. Dominikánský útočník také řekl, že ačkoli pobyt v Realu Madrid neví co se bude dít teď, ale do budoucna stojí těší se Real Madrid fotbalové dresy. A Mariano se nejvíce těší na španělského národního týmu přispět, i když v minulosti pro tým Dominikánské hráli hru, ale ne formální hra, stále má právo hrát na býčí zápasy.